Adresas: M.K. Čiurlionio g. 21, 03101 Vilnius
Telefonas: +370 5 2686982 
Elektroninis paštas:
galina [dot] gyliene [at] mb [dot] vu [dot] lt
virginija [dot] sliesoriuniene [at] mb [dot] vu [dot] lt

DARBO LAIKAS:

I-V   830 - 1700

Studentų atostogų metu, prieššventinėmis dienomis ir vasarą darbo laikas gali keistis.

Už Bibliotekos veiklas, susijusias su studijų ir tyrimų palaikymu Medicinos fakultete, atsakinga vyresnioji bibliotekininkė Julija Lekavičiūtė.

Norėdami suorganizuoti informacinio raštingumo mokymus, pateikti užklausą dėl studijoms ar tyrimams reikalingų leidinių įsigijimo, pasikonsultuoti informacijos paieškos, išteklių prieinamumo, tvarkymo ar etiško naudojimo klausimais bei norėdami sužinoti daugiau apie Bibliotekos teikiamas paslaugas, galite kreiptis žemiau nurodytais kontaktais:

Tel. numeris: 8 5 219 5065 / Mob. 8 6 129 5634
El. paštas: julija [dot] lekaviciute [at] mb [dot] vu [dot] lt
Adresas: Mokslinės komunikacijos ir informacijos centras (MKIC)
Saulėtekio al. 5, B303 kabinetas


Galina Gylienė
Bibliotekininkė
El. paštas: galina [dot] gyliene [at] mb [dot] vu [dot] lt
 
Virginija Sliesoriūnienė
Bibliotekininkė
El. paštas: virginija [dot] sliesoriuniene [at] mb [dot] vu [dot] lt
 

AccessMedicine

Medicinos fakulteto prenumeruojama, McGraw-Hill Medical konsorciumui priklausanti, klinikinės medicinos informacijos šaltinius apjungianti duomenų bazė, kurioje rasite, daugelio jau pamėgtas, pilnatekstes bendrosios ir klinikinės medicinos knygas. Leidiniai šioje duomenų bazėje yra nuolat atnaujinami, todėl pirmieji galėsite susipažinti su knygų papildymais. AccessMedicine DB yra ypač mėgstama studentų, nes savyje talpina labiausiai studijoms reikalingus leidinius ir aukščiausiai pasaulyje vertinamus vadovėlius.

http://accessmedicine.mhmedical.com/inde...

Biomedical and life science collections

Medicinos fakulteto prenumeruojama video kolekcija, apimanti virš 1500 filmuotų pristatymų (paskaitų) biomedicinos srities tematika. Paskaitos parengtos žymių savo srities specialistų, taip pat ir Nobelio premijų laureatų iš viso pasaulio. Kolekcija nuolat pildoma ir atnaujinama.

Prisijungimo duomenys:

Prisijungimo vardas: VILNIUS
Slaptažodis: MEMBER

http://hstalks.com/main/index_category.p...

ClinicalKey

Medicinos fakulteto prenumeruojama nuolat atnaujinama, klinikiniais įrodymais pagrįsta medicinos duomenų bazė. Tai svarbus informacijos šaltinis  mokslininkams, įvairių specialybių gydytojams ir kitiems medicinos specialistams, studentams. Knygos, monografijos, informaciniai leidiniai, žurnalai, medicinos ir chirurginių procedūrų iliustracijos bei vaizdo įrašai, pacientų mokymo rekomendacijos, informacija apie vaistus bei vaistų sąveiką, klinikinės-praktinės apžvalgos, informacija apie klinikinius atvejus bei klinikinių ir eksperimentinių tyrimų rezultatai, diagnostikos bei gydymo rekomendacijos suteikia galimybę rasti atsakymus į klinikinius klausimus, pasirinkti tinkamiausius diagnostikos bei gydymo būdus. Informacija suskirstyta pagal klinikinės medicinos sritis.

Informacija apie naudojimą: https://www.youtube.com/user/ClinicalKey

https://www.clinicalkey.com/#!/

Wiley Online Books

2015 metams yra užprenumeruota pilna Wiley Online Books kolekcija, kurioje yra ~16 000 pavadinimų knygų, vadovėlių, žodynų. Ši duomenų bazė sujungia kokybišką turinį su patogia, prieinama ir funkcionalia prieiga. Čia atrasite ir medicinos srities pasaulyje įvertintus leidinius.

http://onlinelibrary.wiley.com/

Springer Link E-Books

Įvairių mokslo sričių elektroninės knygos, kurios yra ypač mėgstamos mokslininkų ir tyrėjų.Springer eBook kolekcija leidžia pasiekti didžiausias ir vertingiausias medicinos mokslų kolekcijas. Šiems metams užprenumeruotos 2 išskirtinai medikams aktualios 2010-2014 m. kolekcijos: 

Biomedical and Life Science;
Medicine.

http://link.springer.com/

5 Minute Clinical Consult

Nauja, nuo 2017m. Medicinos fakulteto prenumeruojama, duomenų bazė ypač paranki gydytojams praktikams bei medicinos studentams. Greita paieškos sistema suteikia visą reikalingiausią, įrodymais grįstą, informaciją apie vaistus, jų poveikį, ligas, diagnozę, gydymą ir profilaktiką:
Pateikiama informacija remiasi geriausiais ir labiausiai vertinamais medicinos šaltiniais, bei padeda greitai ir efektyviai papildyti savo žinias. Ši DB yra puikus įrankis gauti patikimą diagnozę, informaciją apie tūkstančių ligų gydymą ir priežiūrą. Jeigu ieškote greito atsakymo, ši duomenų bazė yra itin patogi, nes yra pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams.
Į paieškos sistemą duomenų bazėje yra integruoti semantiniai konteksto algoritmai, todėl pateikiant konkrečius, labiausiai kontekstą atspindinčius paieškos žodžius, yra užtikrinamas gana tikslus atsakymas.

http://5minuteconsult.com/