1982 – ųjų laidos susitikimas

2015 m. rugpjūčio 4 dieną, Vilniaus Universiteto medicinos fakulteto kieme susitiko 1982-ųjų metų laidos absolventai, tarp kurių dabartinis VUL Santariškių klinikos vadovas prof. K. Strupas ir Vilniaus universiteto vicerektorius prof. R. Jankauskas.

Dėl atostogų meto susirinkusiųjų ratas nebuvo itin gausus, tačiau prisiminimų ir pasakojimų netrūko.  Svečius  pasveikino VU medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus, prodekanas prof. V. Kasiulevičius ir prodekanė doc. V. Hendrixson. Buvo aptarti šių dienų Medicinos fakulteto pasiekimai, artimiausi planai ir, be abejo, ką tik pasibaigusio naujų atudentų priėmimo rezultatai.
Apie praėjusius ir šiuos laikus mintimas mielai dalijosi visi susirinkusieji.

1982-ųjų laidos absolventai VU Medicinos kieme paliko malonų prisiminimą ir praktišką dovana – medinį suoliuką, ant kurio pailsėti ir gražiai tvarkomu kiemu pasigėreti galės tiek dėstytojai, tiek ir studentai.