5 Minute Clinical Consult - nauja prenumeruojama duomenų bazė

5 Minute Clinical Consult - nauja Medicinos fakulteto prenumeruojama duomenų bazė ypač paranki gydytojams praktikams bei medicinos studentams. Greita paieškos sistema suteikia visą reikalingiausią, įrodymais grįstą, informaciją apie vaistus, jų poveikį, ligas, diagnozę, gydymą ir profilaktiką: http://5minuteconsult.com/

Pateikiama informacija remiasi geriausiais ir labiausiai vertinamais medicinos šaltiniais, bei padeda greitai ir efektyviai papildyti savo žinias. Ši DB yra puikus įrankis gauti patikimą diagnozę, informaciją apie tūkstančių ligų gydymą ir priežiūrą. Jeigu ieškote greito atsakymo, ši duomenų bazė yra itin patogi, nes yra pritaikyta ir mobiliesiems įrenginiams.

Į paieškos sistemą duomenų bazėje yra integruoti semantiniai konteksto algoritmai, todėl pateikiant konkrečius, labiausiai kontekstą atspindinčius paieškos žodžius, yra užtikrinamas gana tikslus atsakymas.

--

Primename, kad prie duomenų bazių galite prisijungti be papildomų identifikavimo priemonių iš bet kurio VU tinklui priklausančio kompiuterio ar savo įrenginio prisijungus prie Eduroam ar VU bevielių tinklų.  Kitu atveju, jungiantis iš savo įrenginio, prisijungti pavyks tik įdiegus VU VPN aplikaciją.

Daugiau informacijos apie prenumeruojamas bei testuojamas duomenų bazes galite rasti adresu http://www.mb.vu.lt/istekliai/