„BĖGIMO AKADEMIJA 2017“ jau startuoja!

Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas kviečia savo bendruomenę prisijungti prie sportuojančių ir palaiko Vilniaus visuomenės sveikatos biuro ir Daliaus Pavliukovičiaus organizuojamą „Bėgimo akademijos“ iniciatyvą.

Bėgimas – tai vienas iš natūraliausių žmogaus judėjimo erdvėje būdų, tačiau ne visuomet jaučiame ribas, bei žinome kaip bėgti, kad sau nepakenktume. Todėl jau kelis metus iš eilės rengiame projektą - „Bėgimo akademija“, kurio metu profesionalus bėgikas bei treneris mums padės pažinti savo kūną bei jo galimybes.

Bėgimo akademija, tai šešių užsiėmimų ciklas, kurį sudaro viena teorinė paskaita ir penkios praktinės bėgimo treniruotės. Projektas vyks visą vasarą: treniruotės vyks Vilniaus Vingio parke, o paskaitos Medicinos fakulteto auditorijose.

Renkamos 5 atskiros grupės.

Pradėti registruotis galite jau dabar!

Bėgimas tai ne tik puikus būdas didinti savo raumenų tonusą, širdies – kraujagyslių sistemos pajėgumą, bet gerinti laikyseną bei nuotaiką!

Google registracija: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbAHvzVoUyx4UI-w-GU3TGAfVhSC9XwcwUCekq_oG-OaPmcQ/viewform?c=0&w=1