Per dvi dienas Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus paspaudė rankas 363 - ims absolventams

Birželio 26 -27 d. Šv, Jonų bažnyčioje buvo įteikti diplomai Medicinos fakulteto absolventams. Didinga bažnyčios aplinka skendėjo gėlėse ir laimingų veidų jūroje. Susirinkusiųjų širdis užliejo galingas vargonų ir Modesto Jankūno duetas, iki sielos gelmių graudino styginių kvarteto muzika. Šilta ir prasminga Medicinos fakulteto dekano kalba, neabejotinai, absolventus įkvėpė būsimiems profesiniams iššūkiams ir prasmingiems darbams. „Jūsų sėkmės garantas – aiškus tikslas. Ir jeigu tvirtai pasirinksite kryptį, kuria norite eiti, Jūsų atpildas bus priešais atsiveriantis aiškus kelias“, - kalbėjo prof. Algirdas Utkus. Pirmąją diplomų teikimo dieną, susirinkusius sveikino medicinos absolventė Eglė Budrytė, atrąją - Medicinos biologijos absolventė, Magna cum laude diplomo savininkė, Danutė Vansevičiūtė.

Per dvi dienas Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus paspaudė rankas 363 - ims skirtingų biomedicinos sričių absolventams: 14-ai Ergoterapijos, 38-iems Kineziterapijos, 28-iems Visuomenės sveikatos bakalaurų, 20-čiai Medicinos biologijos, 8-iems Medicinos genetikos, 8 –iems Muzikos terapijos, 5-iems Taikomosios fizinės veiklos, 17-ai Visuomenės sveikatos, 33-ims  Odontologijos ir net 192-iems Medicinos magistrams. MF alumnų gretos pasipildė gausiu naujokų pulku.

„Kuo kilnesnė žmogaus širdis, kuo aiškesnis žmogaus protas, kuo šviesesnės jo akys, kuo subtilesnė klausa, tuo mažiau jis turi neaiškumo, dviprasmybių, ir minčių chaoso. (...) Mieli absolventai, norėčiau palinkėti visada būti žmogumi, kuris yra kažkas daugiau!“ – savo sveikinimo kalbą užbaigė Medicinos fakulteto dekanas.

Gali pasirodyti, kad įteikus diplomus, Fakultetas, staiga ištuštėjo ir „įjungė“ vasaros režimą. Neapsigaukite! Tai tik pasiruošimas naujai priėmimų bangai! Nekantriai laukiame ne tik naujų studentų, bet ir bakalaurų sugrįžtančių tęsti studijas magistrantūroje.

Nuotraukos jau MF FB paskyroje.