„Finis anni academici“ iškilmėse įvertinti MF bendruomenės nariai

Birželio 28 d.  Vilniaus universiteto (VU) bendruomenė tradiciškai paminėjo studijų metų pabaigą. VU Šv. Jonų bažnyčioje vykusioje „Finis anni academici“ iškilmėse buvo pagerbti nusipelnę akademinės bendruomenės nariai.

Skatindamas mokslininkus siekti aukščiausio lygio mokslinių rezultatų, Vilniaus universiteto rektorius atminimo prizais už mokslo pasiekimus apdovanojo mokslininkus ir mokslininkų grupes. Laureatai buvo išrinkti šiose kategorijose: geriausios fizinių, biomedicinos ir technologijos mokslo sričių publikacijos; geriausio taikomojo darbo; geriausio tarptautinio mokslo projekto.

Rektoriaus padėkas gavo ir magistro studijų absolventai, kurių studijos ir mokslinė veikla buvo įvertinta Magna cum laude diplomais. Šventės metu taip pat buvo pasveikinti studentai, iškovoję prizines vietas reikšmingose tarptautinėse mokslinėse konferencijose, olimpiadose, konkursuose.

Bibliotekos kieme buvo nuleista universiteto vėliava, taip akademinė bendruomenė simboliškai paskelbė dar vienų mokslo ir studijų metų pabaigą Vilniaus universitete. Vėliava vėl pakils rugsėjo 3-ąją, pradedant naujus studijų ir mokslo metus.

Iškilmių metu buvo pagerbti šie Medicinos fakulteto bendruomenės nariai:

• Akademikė prof. dr. Z. A. Kučinskienė
  • Prof. dr. Juozas Raistenskis
  • Prof. dr. Genė Šurkienė
  • Dr. Vitalija Miežutavičiūtė
  • Dr. Jūratė Valiūnienė
  • Gydytoja-rezidentė Urtė Builytė
  • Studentas Lukas Šalaševičius

Rektoriaus padėkas gavo šie Medicinos fakulteto absolventai:

• Matas Jakubauskas, Medicina
  • Lina Morozovaitė, Medicina