Fotografuoji? Pasidalink sustabdytomis akimirkomis su visais!

Kaip ir kasmet, pasitinkant rugsėjį ketinama atnaujinti MF koridorius puošiančių fotografijų galeriją. Visus fotografuojančius ir norinčius pasidalinti "pagautais" kadrais kviečiu siųsti nuotraukas adresu: lina.kociene [at] mf.vu.lt

Jūsų nuotraukos bus atspausdintos ir įrėmintos, joms bus parinkti tinkantys pasportai. Planuojama, kad atrinkti kadrai ištisus metus džiugins Medicinos fakulteto bendruomenę ir svečius, o vėliau iškeliaus į institutus, klinikas ir katedras.

Labai kviečiu visus studentus, rezidentus, dėstytojus ir kitus bendruomenės narius būti aktyviais ir prisidėti puošiant savo fakultetą. Konkrečios temos nuotraukoms nėra, tačiau ypatingai laukiami užfiksuoti vaizdai iš plataus ir įdomaus „medicinos pasaulio“ ;)

Siųsdami nuotraukas būtinai parašykite:

• Vardą, pavardę;
  • Nuotraukos pavadinimą / -us (esant galimybei, pavadinimuose venkite tiesioginiai įvardinti pavaizduotus dalykus, ieškokite kūrybiško sprendimo);
  • Jeigu esate studentas – studijų programą ir kursą;
  • Jeigu esate dėstytojas – padalinį, kuriame dirbate.

Jei siunčiate daugiau negu vieną nuotrauką, siūlau naudoti WeTransfer programėlę.

Linkiu gražių atostogų ir nekantrauju sulaukti „gerų kadrų“!

Lina Kocienė