Journal Citation Reports duomenų bazė atnaujino rodiklius / The 2017 JCR is released

Clarivate Analytics paskelbė apie Journal Citation Reports citavimo rodiklių atnaujinimą

Clarivate Analytics kompanijos atstovai žiniasklaidoje paskelbė apie duomenų bazės Journal Citation Reports atnaujintus citavimo rodiklius už praėjusius 2016 metus.

Journal Citation Reports pateikiami Web of Science Core Collection duomenų bazėse indeksuojamų fizinių, biomedicinos, žemės ūkio, technologijų ir socialinių mokslų krypčių žurnalų citavimo duomenys, leidžiantys nustatyti jų mokslinę vertę (duomenys prieinami nuo 2002 m.).

Atnaujintoje Journal Citation Reports duomenų bazėje pateikiama citavimo informacija iš 81 šalyje leidžiamų 11 549 mokslo žurnalų, kurie apima 236 mokslo kryptis.

Daugiau informacijos apie Journal Citation Reports atnaujinimą

Norėdami atlikti žurnalų citavimo rodiklių paiešką junkitės prie Journal Citation Reports.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo (VPN). Daugiau informacijos: www.ittc.vu.lt/prieiga-prie-tinklo/vpn. Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

Naujieną pateikė: VU bibliotekos Mokslinės informacijos duomenų skyrius

Clarivate Analytics released the 2017 Journal Citation Reports

Clarivate Analytics announced about 2017 Journal Citation Reports release.

The new edition provides citation information from 11,549  total journals across 236 disciplines and 81 countries.

You can find out more about 2017 Journal Citation Reports release

Prepared by the Scientific Information Data Department of Vilnius University Library