Kaip Medicinos fakultetas paminės Lietuvos Valstybės atkūrimo 100 – metį?

Vasario 16-oji – reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. Šiemet, Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje, praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti sukaktį, bet ir paskata susimąstyti apie ateitį. Pasidžiaugti tuo, ką jau pavyko nuveikti ir pasvarstyti, kokius tikslus keliame artėjant naujam Šimtmečiui.

Kviečiame Medicinos fakulteto bendruomenėje šią svarbią datą paminėti kartu giedant Tautinę giesmę. Renkame 100 Medicinos fakulteto darbuotojų (džiaugsimės, jei bus daugiau), kurie sugiedotų Lietuvos himną, skirtą Lietuvos Valstybės atkūrimo 100 –mečiui paminėti. Giesmė bus įrašyta ir transliuojama Vilniaus universiteto informaciniais kanalais. Labai kviečiame prisijungti prie iniciatyvos!

Susidomėjote? Registruokitės

Konkreti informacija apie šią iniciatyva bus atsiųsta tik užsiregistravusiems asmenims. Registruotis prašome iki sausio 22 d. (pirmadienio).

Kontaktinis asmuo:

Lina Kocienė