Kvietimas teikti paraiškas Lietuvos – Amerikos Inovacijų apdovanojimui

Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Lietuvos – Amerikos Inovacijų apdovanojimui gauti. 

Daugiau apie projektą:                                                                                             

  • Lietuvos-Amerikos Inovacijų apdovanojimas - tai naujas, 10 tūkstančių eurų vertės apdovanojimas, kuriuo siekiama atkreipti dėmesį į bendras Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų inovacijas bei skatinti bendradarbiavimą tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos kuriant novatoriškus sprendimus.
  • Lietuvos-Amerikos Inovacijos Apdovanojimas atiteks individualiems asmenims, Lietuvos organizacijoms, švietimo įstaigoms ar įmonėms sukūrę novatorišką sprendimą bendradarbiaujant su JAV partneriu.
  • Naujojo apdovanojimo steigėjai – Amerikos-Lietuvos verslo taryba, Baltijos-Amerikos laisvės fondas ir Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Vilniuje.
  • "Mes visi pripažįstame kokią reikšmę ir naudą inovacijos duoda Lietuvos ir Jungtinių Valstijų ekonomikoms“, teigia JAV ambasadorė Lietuvoje. „Taip pat mes norime pasidžiaugti Lietuvos ir Amerikos žmonių kūrybiškumu bei rezultatais, kurie pasiekiami dirbant kartu, bendradarbiaujant“.
  • Inovacijų Apdovanojimas atiteks novatoriškam ir kūrybiškam sprendimui pasiūlytam bet kokioje srityje: tai gali būti tiek verslo ir prekybos sritis, akademinė ar mokslinių tyrimų sritis, medicinos ir sveikatos, aplinkosaugos, energetikos ar švietimo sritis. Paraišką šiam apdovanojimui gali teikti bet kurios srities projektas, demonstruojantis Lietuvos ir JAV partnerystę vystant jį.
  • Apdovanojimo organizatoriai kviečia visus susidomėjusius teikti paraiškas šiam apdovanojimui iki 2017 m. sausio mėn. 18 d. Pagrindiniai reikalavimai ir vertinimo kriterijai projekto atrankai: projekto novatoriškumas, inovacijos reali ar tikėtina įtaka pokyčiams, ir partnerystė su JAV (individais ar organizacijomis).  

Visa informacija apie apdovanojimą ir paraiškos forma: http://amlithbc.org/Award/#About

JAV ambasada Lietuvoje: https://vilnius.usembassy.gov/press_releases/2016/12/05/2016--u.s.-ambassador-announces-lithuanian-american-innovation-award