„Life Sciences Baltics“ gyvybės mokslų forumas

„Life Sciences Baltics“ gyvybės mokslų sektoriaus paroda lankytojų lauks nemokamai

Per 60 įmonių iš viso pasaulio savo produktus ir paslaugas pristatys rugsėjo 26-27 d. Vilniuje vyksiančio „Life Sciences Baltics“ tarptautinio forumo parodoje. Į šią didžiausio Baltijos šalyse tarptautinio gyvybės mokslo renginio dalį lankytojai kviečiami apsilankyti nemokamai.

Parodoje lankytojai galės išvysti dirbtinių žmogaus smegenų projektą, į vėžį pavienių ląstelių lygiu leidžiančią pažvelgti mikroskysčių technologiją, elektromagnetinius impulsus tiesiai į somatines ląsteles siunčiančius prietaisus, 3D spausdinimo technologija pagamintus dantų, pėdų implantus, pažangius imunoterapijos preparatus ir kitas naujoves. Tarp parodos dalyvių yra ir pasaulinio garso vardų:  „Thermo Fisher Scientific“,  „Zeiss“, „Pall ForteBio“, „Charles River“.

Šiemet forumo metu vyksiančioje parodoje daugiau nei pusė gyvybės mokslų įmonių bus iš užsienio šalių – JAV, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Kinijos, Šveicarijos, Belgijos, Izraelio, Austrijos, Italijos, Latvijos, Estijos. Atskiroje Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ erdvėje vyks iš anksto suplanuoti verslo susitikimai tarp forumo dalyvių.

Rugsėjo 27 d. 13 val. specialioje parodos erdvėje, „Johnson & Johnson Innovation“ scenoje, vyks 10 gyvybės mokslų startuolių verslo idėjų konkursas „Pitch Battle“. Konkurso metu startuoliai iš Baltijos šalių, Ukrainos, Baltarusijos, Turkijos pristatys savo siūlomas inovatyvias technologijas, keičiančius gyvybės mokslus ir padedančius spręsti aktualias žmogaus sveikatos, priežiūros problemas. Geriausi startuoliai bus apdovanoti prizais.

Apie forumą „Life Sciences Baltics“

„Life Sciences Baltics“ – tai vienintelis tarptautinis gyvybės mokslų forumas Baltijos šalyse ir vienas iš didžiausių Šiaurės Europos regione. Forume dalyvauja biotechnologijų, farmacijos pramonės ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Forumo metu rengiama konferencija, paroda, B2B susitikimai ir startuolių mokymo programa. „Life Sciences Baltics“ vyks rugsėjo 26–27 d. Vilniuje, „LITEXPO“ parodų ir kongreso centre. Oficiali šių metų forumo globėja – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Daugiau informacijos – www.lsb2018.com