Medicinos fakultetas sveikina Lietuvą!

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto bendruomenė iškilmingai švenčia Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – metį! Šventė prasidėjo Lietuvos himno įrašu, kurį jau galima peržiūrėti, ir bus tęsiama kasmetiniu dr. Jono Basanavičiaus pagerbimu Rasų kapinėse, 2018 m. vasario 16 d.

Pasak Medicinos fakulteto dekano prof. Algirdo Utkaus „šios gražios valstybinės šventės akivaizdoje, praeitis suprantama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti sukaktį, bet ir paskata susimąstyti apie ateitį. Pasidžiaugti tuo, ką pavyko nuveikti ir pasvarstyti, kokius tikslus galime išsikelti prasidėdami naują Šimtmetį“. Lietuvos gimtadienio šventė Medicinos fakultete prasidėjo skambant Lietuvos himnui - vadovai, akademikai, administratoriai, profesoriai, dėstytojai, laborantai - visi susibūrė bendrai iniciatyvai. Vieningai ir garsiai suskambusi Tautiška giesmė sudrebino senąsias Fakulteto pastato sienas. Susibūrusiam chorui vadovavo charizmatiškasis chorvedys Vytautas Verseckas, kurio užburiančių galių dėka, susirinkusiųjų balsai įgavo ypatingą ir vieningą skambesį. Himno giedojimas sutelkė bendruomenę ir parodė, kad medikai džiuginti Lietuvą gali ne tik savo darbais ar mokslo pasiekimais, bet ir balsais.

Vasario 16 d. 10 val. vyks kasmetinis, jau 28 –asis, Medicinos fakulteto bendruomenės susitikimas prie dr. Jono Basanavičiaus paminklo, Rasų kapinėse. Susirinkusiuosius muzikiniais kūriniais džiugins Žygimantas Skvarčevskis, pranešimą skaitys dr. Aistis Žalnora, o susitikimą užbaigs medikų lūpose ir vėl gyvai suskambusi Lietuvos Tautinė giesmė.

Už sustabdytas akimirkas dėkojame dr. Donatui Ausčiui.
Už video dėkojame Edgarui Kurauskui.

Kontaktinis asmuo:

VU MF atstovė viešiesiems ryšiams
Lina Kocienė
Tel.: +370 686 12017
El. p.: lina [dot] kociene [at] mf [dot] vu [dot] lt