MF krepšinio komanda pasipuošė bronzos medaliais

Gruodžio 3 d. baigėsi tarpfakultetinės VU Rektoriaus taurės vyrų krepšinio varžybos, kuriose Medicinos fakulteto komanda iškovojo bronzą. Kaip ir dera finalinėms rungtynėms, varžovai buvo verti vieni kitų tiek kovoje dėl trečios vietos, tiek ir didžiajame finale - pergalės buvo pasiektos tik paskutinėmis rungtynių minutėmis ir net sekundėmis.

Rungtynėse dėl trečiosios vietos susigrūmė Medicinos bei Matematikos ir informatikos fakultetų studentai. Rungtynių pradžioje geriau sekėsi MIF atstovams, kurie pirmavo pirmojoje rungtynių pusėje, tačiau antroje varžybų dalyje medikai pradėjo agresyviau gintis ir palaužė negausiai susirinkusius savo varžovus, rezultatu – 76:62.

Medicinos fakultetą į pergalę vedė puikiai žaidęs komandos kapitonas – Dominykas Stankevičius, pelnęs 26 taškus. Po varžybų šis krepšininkas buvo apdovanotas geriausio finalinio ketverto žaidėjo prizu. Tuo pačiu jis įdėjo nemažai pastangų, suburdamas vienminčių studentų-krepšininkų kolektyvą, kuris po 14 metų pertraukos Medicinos fakultetui iškovojo medalius. Domantas Želvys prie pergalės pridėjo 19 taškų, Paulius Andrijauskas – 15.

Finale susitiko Teisės bei Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetų (EVAF) studentai. Nugalėtojas paaiškėjo tik paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Visos rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau lemiamas lūžis įvyko antroje rungtynių pusėje, kai teisininkai „užsidirbo“ nesportinę ir techninę pražangas. Tada EVAF krepšininkai rungtynių kontrolę perėmė į savo rankas, rezultatą išlygino, o vėliau ir persvėrė. Rezultato išlyginimui teisininkai turėjo dar 9 sekundes, tačiau rezultatyvios atakos nesukūrė ir rungtynes, rezultatu 61:58, laimėjo EVAF studentai.

Nuoširdžiai sveikiname MF krepšinio komandą ir dėkojame už pergalę!

Informacijos šaltinis: http://www.ssc.vu.lt/naujienos/