Pirmasis MF pirmakursių „krikštas“ įvyko krepšinio aikštelėje

Šių metų rugpjūčio 10-12 dienomis Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Medicinos fakultete surengė kasmetinę pirmakursių stovyklą, kurios metu pirmakursiams suteikta puiki galimybė susipažinti su kuratoriais ir kolegomis, sužinoti daugiau apie studijas bei įvairių organizacijų veiklas. Pirmakursių stovykloje "Fux in the woods", kuri organizuota remiantis siaubo tematika, visi dalyviai išgyveno tris dienas nuotykių ir neįmintų paslapčių. Studentų atstovybės Medicinos fakultete nariai „dūzgė kaip bitutės“ ir ypatingai pasistengė, kad visos veiklos būtų tobulai suderintos, o buitis puikiai organizuota.

Pirmą stovyklos dieną pirmakursius aplankė Medicinos fakulteto dekanas, prof. Algirdas Utkus, prof. Eugenijus Lesinskas ir prof. Dalius Jatužis. Visi atvykusieji pasveikino naujuosius MF bendruomenės narius, dekanas pasidžiaugė tokiu gausiu jų būriu bei palinkėjo „niekada nieko nebijoti – nei stovyklos, nei studijų metu“. „Nuo šios, jūs esate Medicinos fakulteto dalis, jūsų pasiekimai – yra fakulteto pasiekimai, o jūsų rūpesčiai – ir mūsų rūpesčiai“, sakė prof. Algirdas Utkus. Po nuoširdžių sveikinimo žodžių ir susipažinimo, profesoriai „metė“ iššūkį pirmakursiams krepšinio aikštelėje ir pakvietė pažaisti trys prieš tris. Sėkmė šį kartą buvo palanki dėstytojams! Visi trys profesoriai nuoširdžiai džiaugėsi pergale prieš kiek pasimetusius naujuosius studentus ir žadėjo ateityje suteikti galimybę jiems atsilošti.

Kviečiame pasidžiaugti susitikimo akimirkomis!