Rektoriaus Taurės varžybose Medicinos fakultetas iškovojo II-ąją vietą!

Birželio 14 dienos vakare į Vilniaus universiteto Aula Parva vyko kasmetinis 2017/18 m.m. Tarpfakultetinių olimpinių vilčių varžybų Rektoriaus Taurei laimėti uždarymo renginys, simbolizuojantis dar vienų sportinių mokslo metų pabaigą Universitete.

"Universitetas - erdvė, kurioje telpa galimybė ne tik siekti savo gyvenimo tikslų, bet ir puiki  vieta išreikšti save kitose, su studijom tiesiogiai nesusijusiose srityse. Viena iš jų - sportas, tiek varžybinis, tiek ir laisvalaikio, sveikatinantis. Noriu padėkoti studentams, garbingai atstovavusiems Universitetui varžybose tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, bei jų treneriams. Noriu pasidžiaugti didėjančia veiklų, skirtų visai Universiteto bendruomenei, įvairove. Linkiu kiekvienam studentui ir darbuotojui rasti sau tinkamą sportinę veiklą, o tuo pačiu, būdą gyventi sveikai ir aktyviai", sveikinimo žodžiais šventinį vakarą pradėjo VU Rektorius prof. Artūras Žukauskas.

"Daug veiklų tilpo sportiniame praėjusių mokslo metų kalendoriuje - ir tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos, ir VU komandų kovos turnyruose,  lygose ir čempionatuose Lietuvoje ir toli už jos ribų,  ir europinė BeActive savaitė, Sporto kino festivalis, Sveikatos diena, Sveikatos laboratorijos, pratybos, mankštos, treniruotės (ir studentams, ir darbuotojams). Ačiū visiems, judėjusiems  kartu", šiuos mokslo metus apibendrino Sveikatos ir sporto centro direktorė dr. Ramunė Žilinskienė.

Vakaro metu buvo pagerbti Universiteto fakultetai-prizininkai, o jų Dekanams, Prodekanams ir atstovavusiems sportininkams įteiktos taurės.

Medicinos fakultetas bendrakomandinėje įskaitoje užėmė garbingą II-ąją vietą. Studentai su fakulteto dekanu dr. Algirdu Utkumi priešaky, atsiėmė šias taures:

Lengvosios atletikos varžybos - I-oji vieta
Rankos lenkimo varžybos - I-oji vieta