Sidabrinė Medicinos fakulteto tinklinio komanda

Šeštadienį, vasario 24 d., Sveikatos ir Sporto Centro (SSC) sporto salėje vyko pirmosios 2017/2018 m. m. pavasario semestro tarpfakultetinės Rektoriaus taurės varžybos. Varžėsi pajėgiausios Vilniaus universiteto tinklinio komandos.

Studentai jau nuo pat varžybų pradžios palaikė įdomų ir intriguojantį žaidimą, strategavo, planavo tinkamiausius žingsnius, atidavė visas jėgas. Po įtempto finalo Medicinos fakulteto komanda pelnytai džiaugėsi sidabrine vieta, nusileidusi tik  Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto komanda (15:14, 15:13).

Fizikos bei Matematikos ir informatikos fakultetų studentai taipogi dovanojo gražų reginį kovoje dėl bronzos, kurią laimėjo fizikų komanda, rezultatu 2:1 (15:10, 15:14, 11:10).

Dėkojame VU merginų tinklinio rinktinei bei jų trenerei Gražvilei Gatelienei už varžybų koordinavimą ir puikios nuotaikos palaikymą jų metu! Ačiū visiems susirinkusiems, žaidusiems, kritusiems dėl kamuolio, šokusiems aukščiau tinklo, palaikiusiems žaidžiančiuosius, žodžiu, visiems, buvusiems kartu!

Daugiau informacijos