Susipažinkime - nauja MF studentų atstovybės komanda

Š. m. balandžio 28 d. vykusioje Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete (VU SA MF) ataskaitinėje - rinkiminėje konferencijoje išrinkta nauja Studentų atstovybės komanda. Pirmą kartą Medicinos fakulteto istorijoje pirmininke tapo ergoterapijos specialybės studentė Giedrė Mikulėnaitė. Kviečiame susipažinti su Giedre ir visa jos komanda.

Giedre, kaip Jūs save pristatytumėte? Kas esate ir kokia yra Jūsų priklausomybė fakultetui?

Sveiki, esu Giedrė Mikulėnaitė, antro kurso ergoterapijos specialybės studentė, kurso seniūnė, buvusios SA narė, pirmakursių ir programos „Sąžiningai“ koordinatorė,  o dabar tapau studentų atstovybės pirmininkė. Mano kelias į Medicinos fakultetą nebuvo labai sklandus, įstoti pavyko tik iš antro karto, tačiau tai tik sustiprino mano norą studijuoti būtent čia. Vos tik įstojusi, iš karto įsitraukiau į studentiškas veiklas, tapau koordinatore, dalyvavau įvairiausiuose renginiuose, mokymuose ir iniciatyvose. Niekada nevengiau sudalyvauti organizaciniuose darbuose.

Su kokia komanda atėjote? Gal galėtumėte trumpai pristatyti visus?

Atėjau su nuostabia, veržlia komanda, kuri, tikiuosi, pateisins visų lūkesčius.

Modestas Gudauskas – Žmogiškųjų išteklių koordinatorius;

Karolina Lubytė – Socialinės srities koordionatorė;

Paulius Bernotas – Akademinės srities koordinatorius;

Monika Kvainauskaitė – Studentų atstovų koordinatorė;

Agnius Stulpinas – Programos „Sąžiningai“ koordinatorius;

Milda Vitosytė – Užsieniečių studentų koordinatorė;

Laurynas Diečkus – Administratorius ir LSP koordinatorius;

Lina Škiudaitė – Marketingo srities koordionatorė;

Mindaugas Mikutavičius – Organizacinės srities koordinatorius;

Milda Girdenytė – Informacinės srities ir kuratorių programos koordionatorė.

Kokie Jūsų tikslai? Ką planuojate nuveikti? Ar jau sudarytas pagrindinių darbų sąrašas?

Šiuo metu pagrindinis tikslas, kurį sau keliame yra Studentų atstovybės veiklų viešinimas, informacijos apie tai, ką mes darome, sklaida. Norėčiau, kad kiekvienas studentas žinotų, kad studentų atstovybės durys yra atviros visiems ir galima kreiptis įvairiausiais klausimais, mes dirbame dėl jų ir jiems. Taip pat savo dėmesį koncentruosime ties dėstytojų grįžtamuoju ryšiu studentams. Dažnu atveju, dėstytojai, ko gero net neįsivaizduoja, kaip studentui rūpi išgirsti refleksiją, todėl stengsimės, kad abipusiai ryšiai stiprėtų. Kita sritis, kurios link kreipsime savo veiklą yra gerojo egzamino pavyzdys, šiuo metu kaip tik rengiame straipsnį ir trumpas rekomendacijas šia tema. Taip pat ruošiame priminimus apie egzaminų laikymo tvarką, esame numatę ir darbų, ir renginių, visko iš karto nepasakosiu.

Kaip įsivaizduojate savo bendradarbiavimą su fakulteto administracija? Kokie Jūsų lūkesčiai?

Dirbame tam pačiam reikalui – studentų gerovei! Nemanau, kad turime dėl ko pyktis. Tikiuosi, kad atrasime galimybių bendrauti, išgirsti vieni kitų  mintis ir nuomones. Su komanda esame kalbėję, kad norėtume susitikimų su fakulteto administracija, pavyzdžiui, kad ir vieną kartą per ketvirtį. Tokių susitikimų metu, mes galėtume pristatyti savo nuveiktus darbus, išgirsti naujų pasiūlymų ar pastebėjimų, teikti vieni kitiems naujų minčių. Pažadu, kad artimiausiu metu bandysime inicijuoti tokį susitikimą.

Turite daug įsipareigojimų, tęstinių veiklų, o dabar ir naujų pareigų. Ar jos netrukdys Jūsų studijoms?

Sakoma, kuo daugiau darai, tuo daugiau spėji. Iš tikrųjų, šiuo metu, mano kalendorius yra suplanuotas valandomis, bet nemanau, kad mokslai gali nukentėti. Svarbiausia yra tinkamai planuoti laiką.

Ar turite hobį? Koks jis?

Gal ir nepatikėsite, bet hobio neturiu. Esu labai daug bendraujantis žmogus, man patinka dalyvauti, organizuoti, padėti ir šiaip būti su žmonėmis. Todėl visas mano laisvalaikis prabėga įvairiausiose veiklose. Stengiuosi visada daryti tai, prie ko linksta širdis ir, pastebėjau, kad man sekasi.

Giedre, ko šiuo metu labiausiai norėtumėte sau palinkėti?

Šiuo metu turiu labai daug planų, idėjų, sumanymų ir minčių. Norėčiau sau palinkėti stiprybės ir ryžto visa tai įgyvendinti!

Ačiū už pokalbį!

Lina Kocienė