Susitikimas su pirmakursiais užsienio studentais

Rugsėjo 4 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete įvyko pirmasis susitikimas su pirmakursiais studentais iš užsienio. Šiais metais į Medicinos fakultetą buvo priimti 87 studentai iš įvairių pasaulio šalių: 76 pasirinko Medicinos, o 11 Odontologijos studijų programas. Pirmakursius pirmasis pasveikino Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus. „Jūsų dėka, mes mokomės ir tobulėjame. Kasmet užsienio studentų skaičius auga ir tai, neabejotinai, rodo pasitenkinimą studijomis. Mes stengsimės ir toliau, tobulinsime studijų programas, gerinsime mokymosi procesą. Dėkoju Jums už pasitikėjimą, kurį išreiškėte pasirinkdami Medicinos fakultetą“, kalbėjo prof. Algirdas Utkus.

Tarptautinių ryšių ir programų prodekanė prof. Vaiva Hendrixson taip pat nuoširdžiai sveikino pirmakursius. „Nebus lengva, per ateinančius 5 ar 6 metus Jūs pasiilgsite namų ir draugų, daug mokysitės ir mažai ilsėsitės, kartais būsite pikti ir liūdni. Tačiau galiausiai Jums liks tik malonūs prisiminimai. Aš pažadu, Jūs tapsite puikiai gydytojais ir odontologais“, sakė prodekanė.

Vilniaus universiteto atstovybė Medicinos fakultete (VU SA MF) taip pat aktyviai dalyvavo susitikime. Atstovybės pirmininkė Giedrė Mikulėnaitė ir jos komandos nariai pasveikino naujuosius savo kolegas ir pristatė atstovybės veiklas. „Tarptautinių studentų kuravimo sritis yra visiškai nauja Vilniaus universitete, o Medicinos fakultetas - pirmasis, kuris ėmė ja rūpintis. Pagrindinis mūsų uždavinys yra užtikrinti sklandų bendravimą tarp lietuvių ir užsieniečių. Visi studentai Medicinos fakultete turi jaustis lygiaverčiais nariais, dalyvauti įvairiuose renginiuose, įsitraukti į mentorystės ir kitas programas“, kalbėjo Giedrė Mikulėnaitė.

Kviečiame pasidžiaugti susitikimo akimirkomis.