Svečiuose delegacija iš Stavropolio Valstybinio Medicinos universiteto

Š. m. spalio 10-12 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakultete lankėsi Stavropolio Valstybinio Medicinos universiteto (Rusija) Tarptautinės ir tarpregioninės veiklos prorektorius prof. Karen Amlaev, Vaikų chirurgijos katedros vadovas prof. Sergej Minaev ir Onkologijos katedros vadovas prof. Arsen Kojchuev.

Delegacija susitiko su Vilniaus Universiteto prorektoriumi prof. Rimantu Jankausku ir pasirašė dvišalio tarpuniversitetinio bendradarbiavimo sutartį, numatančią studentų ir dėstytojų mainų, mokslo projektų ir tyrimų, praktinių stažuočių galimybes. Svečiai taip pat lankėsi Medicinos fakulteto praktikos bazėse Santaros klinikose, Vaikų ligoninėje, Nacionaliniame vėžio institute, Vilniaus miesto Visuomenės sveikatos biure bei susitiko su MF dekanato komanda: prof. Vytautu Kasiulevičiumi, prof. Vaiva Hendrixson, prof. Rimantu Stuku ir prof. Aleksu Pikturna. Stavropolio Valstybinio Medicinos universiteto profesorių vizitą kuravo MF dekano patarėja prof. Natalja Fatkulina.

Vizito metu prof. Karen Amlaevo Medicinos fakultete taip pat skaitė paskaitą “Medicine of Future: Forecasts. Challenges. Competencies”, diskutavo su fakulteto bendruomene aktualiai klausimais.

Informaciją parengė Lina Kocienė