Sveikiname naują Medicinos fakulteto Studijų prodekanę prof. Vaivą Hendrixson!

Š. m. gegužės 15 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Tarybos posėdžio metu buvo priimti ir patvirtinti visai bendruomenei itin svarbūs pokyčiai.

Dekano prof. Algirdo Utkaus siūlymu, buvo svarstytas klausimas dėl Studijų prodekano ir Tarptautinių ryšių ir programų prodekano pareigybių sujungimo paliekant tik Studijų prodekano poziciją. Šiam siūlymui Tarybos nariai vienbalsiai pritarė. „Nuo 2012 m. pradėjus vykdyti studijas anglų kalba labai reikėjo žmogaus, kuris kuruotų ir rūpintųsi mūsų užsienio studentais. Profesorė Vaiva Hendrixson puikiai atliko darbą šioje srityje ir dabar, po šešerių metų patirties, jau nėra didelio poreikio skirstyti studentus į lietuvius ir anglakalbius. Nuo šiol visų studentų studijomis rūpinsis vienas prodekanas“, - kalbėjo prof. Algirdas Utkus.

Dekano teikimu ir Medicinos fakulteto Tarybos narių pritarimu nauja Studijų prodekane patvirtinta prof. dr. Vaiva Hendrixson. Prodekanė darbą naujose pareigose pradeda nedelsiant.

Primename, kad Studijų prodekano pozicija Medicinos fakultete buvo laisva nuo š. m. balandžio 30 d. iš pareigų atsistatydinus prof. Rimantui Stukui.

Informaciją parengė Lina Kocienė