Tarptautinė medicinos studentų olimpiada „VERITAS VOCATIO VICTORIA“ laukia talentingų studentų

„Astanos medicinos universitetas” kviečia talentingus Vilniaus universiteto studentus dalyvauti I Tarptautinėje medicinos studentų olimpiadoje „Veritas Vocatio Victoria”, kuri vyks 2019 m. balandžio 24-26 d. Astanoje (Kazachstanas). Dėmesio centre bus bendroji medicina (chirurgija, vidaus ligos bei pagrindiniai bendrosios medicinos mokslai), pediatrija, odontologija.

Olimpiada, skirta 55-osioms Astanos medicinos universiteto metinėms paminėti, organizuojama atsižvelgiant į Kazachstano Respublikos Prezidento Nursultano Nazarbajevo iniciatyvą 2019 metus paskelbti Jaunimo metais.

Dalyvauti Olimpiadoje kviečiami Kazachstano aukštųjų medicinos mokyklų 1-5 kursų studentai taip pat  studentai iš kitų užsienio universitetų.

Bus organizuojami 22-jų krypčių konkursai tokiose srityse kaip: chirurgija, vidaus ligos, pediatrija, odontologija, biomedicina. Taip pat Olimpiadoje planuojamas Hakatonas, kuriame skirtingų šalių atstovai galės pasidalinti naujausiomis idėjomis, kaip spręsti aktualiausias sveikatos apsaugos problemas.

Tikimasi, kad ši Olimpiada leis studentams pademonstruoti savo žinias bei įgyti reikšmingos patirties, dalyvaujant aukščiausio lygio medicinos profesionalų paskaitose bei „master-klasėse“

Registracija į renginį iki: 2019 m. kovo 31d.

Daugiau informacijos:
www.amu.kz