Ukrainoje organizuojamame tarptautiniame medicinos ir farmacijos kongrese laukiami studentai ir jaunieji mokslininkai iš Vilniaus

2019 m. balandžio 2-5 d. Bukovinos valstybiniame medicinos universitete (Ukraina) organizuojamas Tarptautinis medicinos ir farmacijos studentų ir jaunųjų mokslininkų kongresas. Jame maloniai kviečiami dalyvauti ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto įvairių specialybių studentai, mokslininkai, tyrėjai.

Tarptautiniame medicinos ir farmacijos studentų ir jaunųjų mokslininkų kongrese Černivciuose laukiami įvairių medicinos ir sveikatos mokslų sričių – vidaus medicinos, morfologijos, neurologijos, onkologijos, akušerijos ir ginekologijos, dermatologijos, teismo medicinos, visuomenės sveikatos, oftalmologijos, pediatrijos, psichiatrijos, patologinės fiziologijos, farmakologijos, chirurgijos, odontologijos, sveikos mitybos, medicinos psichologijos – tiriamieji mokslo darbai. Moksliniai straipsniai bus publikuojami Kongreso santraukų knygoje „BIMCO Journal“.

Registracija į studentų ir jaunųjų mokslininkų kongresą interneto svetainėje www.bim.co.ua, vyks iki 2019 m. sausio 31 d.

Detalesnė informacija: el. paštu info [at] bim [dot] co [dot] ua ()

Priedai: