VU Medicinos fakultetas skelbia konkursą kamieninio padalinio (Medicinos fakulteto) vadovo – dekano – pareigoms užimti

VU Medicinos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad pasibaigė dokumentų pateikimo laikas ir pretendentas dekano pareigoms užimti yra:

Prof. Algirdas Utkus

Su pretendento veiklos programa galima susipažinti čia.

2017 m. rugsėjo 26 d dieną 15 val. Tarybos posėdžio metu pretendentas dekano pareigoms užimti pristatys veiklos programą ir atsakys į Medicinos fakulteto Tarybos narių ir kitų dalyvaujančių Tarybos posėdyje asmenų klausimus.

Kilus klausimams, prašome kreiptis į VU MF rinkimų komisijos pirmininką A. Barkų, el. p. arunas.barkus [at] mf.vu.lt (tel. 2398713; 8 656 05775) arba rinkimų komisijos narį Vaidotą Urbanavičių, el. p. vaidotas.urbanavičius [at] santa.lt.