70-oji studentų mokslinės veiklos metinė konferencija

Maloniai kviečiame į 70-ąją studentų mokslinės veiklos metinę konferenciją, kuri vyks - gegužės 25 d. 14 val.  VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje.

Gegužės 18-24 d. vyks mokslinių darbų pristatymai atskirose sekcijose.

Gerbiami Studentų mokslinės veiklos tinklo dalyviai,

Nuoširdžiai sveikinu Jus, dalyvaujančius jubiliejinėje 70 –ojoje Studentų mokslinės veiklos konferencijoje! Jau septynis dešimtmečius šis renginys gyvuoja begalinio studentų smalsumo, kruopštumo, kūrybiško mąstymo ir nuoširdaus darbo dėka. Būsimieji mokslininkai, gydytojai, ekspertai, išradėjai - šiandien ir Jūs žengiate žingsnį link savo profesinės ateities.

Didžiuojuosi Jūsų pasiekimais ir įdirbiu pasirinktose mokslo srityse! Dėkoju už iniciatyvumą, jaunatvišką energiją ir sinergiją dalyvaujant Medicinos fakulteto bendruomenės mokslinėje veikloje!

Ateityje, mokslinis darbas ir atliekami tyrimai, neabejotinai, pareikalaus iš Jūsų daug kantrybės, platesnio matymo, inovatyvių sprendimų, tarpdisciplininio požiūrio, bet taip pat suteiks didžiulį pasitenkinimą mėgstama veikla. Klysdami - nepraraskite tikėjimo savo jėgomis, o nežinodami – nesiliaukite ieškoti atsakymų. Nepamirškite, kad kiekviena kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio ir nesibaigia tol, kol nepavargstame eiti.

Visiems konferencijos dalyviams linkiu prasmingo ir įdomaus renginio!

Prof. dr. Algirdas Utkus

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanas