2018 m. liepos 10 d. 10 val. (antradienį) prasidės tarptautinis mokslinis seminaras “The First QV Workshop for Developing New Microbial Eradication Formulations and Methods”.

Seminaro tikslas – pristatyti naujoves antimikrobinių vaistų kūrimo metodologijoje, naujus antimikrobinius preparatus ir jų biologinius poveikius. Seminaras skirtas mikrobiologijos, farmakologijos ir farmacijos specialybių mokslininkams, dėstytojams, o taip pat studentams.

Seminarą organizuoja ir jam vadovauja doc. Tomas Kačergius (Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Biomedicinos mokslų institutas) bei prof. Anwar Rayan (Qasemi Research Centre, Israel).

Seminaro vieta – Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, 354 auditorija, M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius

Renginys nemokamas.

Priedai:

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat arba click here to download the PDF file.