Jaunieji medicinos dėstytojai vėl kviečia Jus kelti savo žinias Medicinos Edukologijos tema!

Kartu su besikeičiančiais metų laikų ciklais, mes taip pat kviečiame Jus keistis, pagalvoti, sukelti „minčių audrą“, atsinaujinti ir praktiškai išbandyti įvairius dėstymo metodus naujame seminarų cikle – „Darbo grupėse metodai“.

Pirmasis seminaras jau įvyko ir sulaukė mūsų fakulteto dėstytojų susidomėjimo ir teigiamo įvertinimo, tad tęsiame šį seminarų ciklą ir kviečiame prisijungti Jums tinkančią dieną.

Užsiėmimus rengia ir veda dr. Vilija Lukošūnienė, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos ekspertė.

Preliminari seminarų „Darbo grupėse metodai“ programa

Trukmė

Turinys

15 min.

Užsiėmimo pradžia. Susipažinimas. Programos pristatymas, aptarimas.

15 min.

Taikomų darbo grupėse metodų patirtis. Apklausa moderavimo kortelėmis.

20 min.

Bendrosios grupinio darbo taisyklės.

40 min.

Suaugusiųjų auditorijoje taikomų grupinio darbo metodų analizė.

Individualus ir grupinis darbas: „Metodų katalogo“* analizė, vieno metodo pasirinkimas grupelėje, aptarimas ir pasirengimas demonstruoti kolegoms.

(„Dūzgiančios‘ grupės, „Minčių žemėlapis“, „Ekspertų“ grupės, „Mozaika“, „Akiniai“, „Hipotezių kūrimas“, „Tinklas“, „Žaidimas kortelėmis“ ir pan.)

Pertrauka (15 min.)

Trukmė

Turinys

50 min.

Praktinis metodų taikymas.

30 min.

Demonstruotų metodų aptarimas. Nedemonstruotų, bet sudominusių metodų pristatymas.

10 min.

Užbaigimas

Bendra trukmė 90  +  90 min.

*„Metodų katalogas“ -  keliolikos galimų grupinio darbo metodų aprašai; dalomoji medžiaga.

Dalyvių skaičius vieno seminaro metu – 20.

Pirmojo seminaro data – gegužės 12 d., penktadienis, 13.30 – 16.30 val., VU Medicinos fakultete.

Antrojo seminaro data - gegužės 19 d., penktadienis, 13.30 – 16.30 val., VU Medicinos fakultete.

Kviečiame registruotis į seminarą Jums tinkančia data. Užsiregistravusius informuosime el.paštu.

Prašome pasirinkti vieną datą.

Gegužės 12 d. seminaro registracijos forma: https://goo.gl/forms/ivzzdi7xvq1DnWH82

Gegužės 19 d. seminaro registracijos forma: https://goo.gl/forms/fdDZ5Td9dSLE4wLw2

Jei turėtumėte klausimų, rašykite į dainiusjakucionis [at] gmail.com

Iki malonių ir produktyvių susitikimų!

Jaunieji MF dėstytojai