Konferencija: Atviras profesinis bendradarbiavimas atvirajam mokymuisi

Europos nuotolinio ir e.mokymosi tinklas (EDEN), UNESCO informacinių technologijų taikymo švietime institutas (UNESCO IITE), LR Švietimo ir mokslo ministerija ir Vytauto Didžiojo universitetas organizuoja tarptautinę konferenciją

„Atviras profesinis bendradarbiavimas atvirajam mokymuisi“, kuri vyks 2017 m. lapkričio 9-10 dienomis Vytauto Didžiojo universitete, V.Putvinskio 23, Kaune.

Organizatorių vardu, maloniai kviečiame dalyvauti konferencijoje! EDEN konferencija Lietuvoje yra organizuojama pirmą kartą!

Konferencijos partneriai – Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija, LieDM asociacija, EPALE ir Ugdymo plėtotės centras.

Konferencijos detali programa paskelbta konferencijos svetainėje. Konferencijos kalba anglų, tačiau bendrajam ugydmui, suaugusiųjų mokymuisi ar profesiniam rengimui taip pat suplanuotos sesijos ir lietuvių kalba. Su sesijų formatu ir pranešėjais taip pat galite susipažinti konferencijos svetainėje.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, tačiau registracija yra būtina – kviečiame registruotis iki spalio 27 dienos. Nemokamų vietų konferencijoje skaičius yra ribotas.

Priedai: