Konferencija: Sveikatos ugdymo aktualijos: mokslininkai – mokykloms

Kviečiame 2018 m. rugsėjo 14 d. dalyvauti konferencijoje „Sveikatos ugdymo aktualijos: mokslininkai – mokykloms“

2018 m. rugsėjo 14 d. (penktadienį) Lietuvos mokslų akademijos didžiojoje konferencijų salėje (Gedimino pr. 3, Vilnius) vyks konferencija, skirta naujovėmis besidomintiems įvairių savivaldybių administracijų švietimo padalinių, Visuomenės sveikatos biuro, taip pat pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas įgyvendinančių mokyklų (mokyklų vadovai / pavaduotojai, mokytojai, atsakingi už Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrosios programos įgyvendinimą) atstovams bei įvairių dalykų mokytojams, studentams ir mokslininkams.

Konferencijos tikslas – pristatyti Sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai bendrojoje programoje numatytas aktualias temas, mokslo naujoves, susijusias su bendrojo ugdymo turiniu, aptarti, diskutuoti ir keistis idėjomis, kaip būtų galima kokybiškiau įgyvendinti šioje programoje numatytus siekinius.

Konferencijos pradžia – 10 val. Renginys nemokamas.

Kviečiame registruotis čia

Informaciją teikia:
Ugdymo plėtotės centro Kvalifikacijos tobulinimo skyriaus metodininkė Regina Žukienė, el. p. regina.zukiene [at] upc.smm.lt, tel. (8 5) 277 2840;
Ugdymo plėtotės centro Ugdymo turinio skyriaus Socialinių mokslų, dorinio ugdymo ir kūno kultūros poskyrio vedėjas Šarūnas Gerulaitis, el. p. sarunas.gerulaitis [at] upc.smm.lt, tel. (8 5) 210 9820.

Priedai:

It appears your Web browser is not configured to display PDF files. Download adobe Acrobat arba click here to download the PDF file.