Kviečiame į knygos „Tarnauta mokslui ir gimtajam kraštui. Mediką antropologą profesorių Gintautą Česnį prisimenant“ sutiktuves!

Kviečiame į knygos „Tarnauta mokslui ir gimtajam kraštui. Mediką antropologą profesorių Gintautą Česnį prisimenant“ pristatymą. Knyga skirta pagerbti iškilų gydytoją, dėstytoją, mokslininką, dekaną ir visuomenininką. Knygą sudarė profesorius Antanas Česnys, profesoriaus G. Česnio brolis. Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto dekano prof. Algirdo Utkaus iniciatyva fakultetas parėmė knygos gimimą. Leidinio pristatyme susirinkusiuosius pakviesime susipažinti su knyga, išgirsti autoriaus mintis bei pasinerti į prisiminimus.

Kada: 2018 m. spalio 24 d. 17:00 val., kviečiame rinktis nuo 16.30 val.

Kur: Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (2 aukštas).

Programoje:

• Knygos „Tarnauta mokslui ir gimtajam kraštui. Mediką antropologą profesorių Gintautą Česnį prisimenant“ pristatymas (pristatys prof. Antanas Česnys);
  • Prof. Gintauto Česnio kolegų prisiminimai;
  • Liaudiškos muzikos ansamblio „Kankleliai“ programa (vadovė Daiva Čičinskienė);
  • Pokalbiai prie puodelio arbatos.

Daugiau informacijos apie leidinį: https://bit.ly/2vLZlbh

Kontaktinis asmuo: