Mokslo disertacija. Artūras Lipnevičius - „Transapikalinės ir klasikinės mitralinio vožtuvo plastikos pooperacinių rezultatų palyginimas”

ARTŪRAS LIPNEVIČIUS gynė mokslo disertaciją „Transapikalinės ir klasikinės mitralinio vožtuvo plastikos pooperacinių rezultatų palyginimas” biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2014–2018 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Širdies ir kraujagyslių ligų klinikoje.

Mokslinis vadovas – prof. dr. Kęstutis Ručinskas (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B).
Mokslinis konsultantas – prof. dr. Audrius Aidietis (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B).

Disertacijos gynimo sudėtis:

prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B);
prof. habil. dr. Aleksandras Laucevičius (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B);
prof. dr. Germanas Marinskis (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B);
doc. dr. Grzegorz Smolka (Silezijos medicinos universitetas, Katovicai, Lenkija, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B);
prof. dr. Pranas Šerpytis (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06 B).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalen...