Mokslo disertacija. Svetlana Solovjova - „Arterijų funkcijos ir struktūros rodiklių pokyčio ir kairiojo skilvelio diastolinės disfunkcijos sąsajų tyrimas metabolinį sindromą turinčių asmenų grupėje”

SVETLANA SOLOVJOVA gins mokslo disertaciją „Arterijų funkcijos ir struktūros rodiklių pokyčio ir kairiojo skilvelio diastolinės disfunkcijos sąsajų tyrimas metabolinį sindromą turinčių asmenų grupėje” biomedicinos mokslų srities medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2013–2017 metais Vilniaus universitete.

Moksliniai vadovai:

prof. habil. dr. Aleksandras Laucevičius (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B). Nuo 2013-10-01 iki 2015-05-10;
dr. Ligita Ryliškytė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B). Nuo 2015-05-11 iki 2017-09-30;
Mokslinis konsultantas – prof. habil. dr. Aleksandras Laucevičius (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B). Nuo 2015-05-11 iki 2015-09-13;
Mokslinė konsultantė – prof. dr. Jelena Čelutkienė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B). Nuo 2015-09-14 iki 2017-09-30.

Disertacijos gynimo sudėtis:

prof. dr. Dalius Jatužis – pirmininkas (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);
doc. dr. Sigita Glaveckaitė (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);
prof. habil. dr. Rūta Marija Babarskienė (Kardiologijos klinika Elite medical, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);
Marius Miglinas (Vilniaus universitetas, biomedicinos mokslai, medicina – 06B);
prof. dr. Margus Viigimaa (Atalino technologijos universitetas, Estija, biomedicinos mokslai, medicina – 06B).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalen...