RENOVATIO STUDIORUM: 2017 m. rugsėjo 1 d. renginiai

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme (Universiteto g. 3).

11.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė studentams įstojusiems į Medicinos ir Odontologijos vientisąsias studijų programas (Medicinos fakulteto Didžioji auditorija, M.K. Čiurlionio g. 21).

12.00 val. – Mokslo metų pradžios šventė studentams įstojusiems į Farmacijos vientisąsias, Ergoterapijos, Kineziterapijos, Visuomenės sveikatos bakalauro ir Medicinos biologijos, Medicinos genetikos, Reabilitacijos, Visuomenės sveikatos magistrantūros studijų programas (Medicinos fakulteto Didžioji auditorija, M.K. Čiurlionio g. 21).

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų į Universiteto Didįjį kiemą (Universiteto g. 3).

15.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija Universiteto Didžiajame kieme. Iškilmių nuotaiką kels:

16.30 val. – šv. Mišios Vilniaus akademinei bendruomenei Arkikatedroje bazilikoje.

18.00 val. – vakaras su Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčios Gospel choru (Šv. Jono g. 12).

Maloniai kviečiame dalyvauti!