Seminaras: Post-truth medicinos moksle: kaip sijoti grūdus nuo pelų

Kviečiame dalyvauti VU Medicinos fakulteto Anatomijos, histologijos ir antropologijos katedros organizuojamame seminare  ,,Post-truth medicinos moksle: kaip sijoti grūdus nuo pelų“. Seminaro metu pranešimą skaitys dr. Jonas Bunikis (Europos mokslo tarybos vykdančiosios Agentūros Mokslo programų administratorius, EK, Briuselis).
Seminaras vyks 2017 m. gegužės 29 d. nuo 15 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius).    

Seminaro tikslas: "...apžvelgti akademines nuomones apie medicinos mokslo ,,grūdus ir pelus'', postmodernizmo post-truth etape ir būdus juos sijoti. Mokslui išplaukus į naujus, „tiesos“ atspalviais mirgančius vandenis, išmintingiau yra atsispirti politinei-ideologinei konjunktūrai, raginančiai lygiuotis į pažinimo (ir ne tik) krizės ištiktus užsienio flagmanus. Iššvaisčius medicinos pedagogų ir gydytojų intelektinius, praktinius ir laiko išteklius, nukenčiant mokymo ir gydymo vyksmui ir kokybei, galima atsidurti prie suskilusios geldos, kurioje neliks nei mokslo, nei medicinos, nei pinigų..." (Dr. Jonas Bunikis).
Seminaro tematika aktuali visai akademinei bendruomenei (ypač doktorantams ir kitiems jauniesiems mokslininkams), taip pat klinikinės praktikos specialistams.

Registracija į seminarą vyks iki gegužės 23 d. el.paštu samanta.grubyte [at] mf.vu.lt.

Kontaktinis asmuo:
Samanta Grubytė
Tel.: (8 5) 2398 706
el. p.: samanta.grubyte [at] mf.vu.lt

Priedai: