Bendradarbiavimas

Sisteminės apžvalgos

Kviečiame bendradarbiauti tyrėjų grupes, rašančias sistemines apžvalgas ir meta-analizes. Suteikiame pagalbą sisteminės apžvalgos protokolo sudaryme, duomenų analizėje ir straipsnio recenzavime. Besikreipiantys autoriai turėtų būti susigalvoję svarbų neatsakytą klinikinį klausimą ir šiuo klausimu išnagrinėję prieinamą mokslinę literatūrą.

Naujienos

Visus medicinos profesionalus ar studentus kviečiame rašyti naujienas ĮPMC tinklapiui ir naudoti jį kaip platformą, svarbioms klinikinei praktikai ar minčiai temoms nagrinėti. Prie parašytos naujienos visada bus nurodomas straipsnio autorius. Tesktas turi būti parašytas kritiškai ir gali apžvelgti klinikinius, priminės sveikatos priežiūros ar mokslinės metodologijos klausimus, pateikdamas šaltinius tolimesnei informacijai surasti. Naujienos tekstas turėtų neviršyti 500 žodžių.

Širdies masažas

Visi medikai, rezidentai ir, ypač, medicinos studentai, kviečiami prisijungti prie gaivinimo mokymo programos Lietuvos moksleiviams. Jūsų indėlis būtų susisiekti su dominačia mokykla bet kurioje Lietuvos vietoje ir, nuvykus, apmokyti kuo daugiau moksleivių, kaip elgtis širdies sustojimo, užspringimo, skendimo atvejais bei apmokyti moksleivius, kaip atlikti išorinį širdies masažą ir Heimlich‘o manevrą. Šį gaivinimo mokymą galite naudoti ir kitais bendravimo su moksleiviais tikslais. Jums būtų suteikiama ĮPMC sudaryta prezentacija, kuria naudodamiesi supažindintumėte moksleivius su teorine dalimi. Centras žada įsigyti keletą gaivinimo manakenų komplektų, kuriuos naudotumėte praktinei gaivinimo daliai.