Vilniaus universitetas aktyviai bendradarbiauja su užsienio aukštojo mokslo institucijomis, tarptautiniais tinklais ir asociacijomis. Bendradarbiavimas apima studentų ir dėstytojų mobilumą, dalyvavimą tarptautiniuose projektuose ir programose, remiančiose mokslo ir regioninį bendradarbiavimą, aukštojo mokslo plėtrą.

 

 

 

Šiuo metu Vilniaus Universitetas:

 • yra 12 tarptautinių tinklų ir asociacijų narys;
 • Erasmus + programoje pagal daugiau nei 700 sutarčių bendradarbiauja su 359 Europos aukštojo mokslo institucijomis;
 • vykdo akademinį bendradarbiavimą pagal dvišales sutartis su daugiau nei 120 pasaulio universitetų, daugiausiai ne ES šalyse.

Šalių, su kuriomis Vilniaus universitetas yra sudaręs dvišalio bendradarbiavimo sutartis sąrašą galite rasti apsilankę šiame puslapyje: http://www.trs.cr.vu.lt/sutartys/sutartys.php

Šalys, su kuriomis Medicinos fakultetas yra sudaręs dvišalio bendradarbiavimo sutartis:

 1. Donecko valstybinis M. Gorkio Medicinos universitetas (Ukraina)
 2. Charkovo valstybinis Medicinos universitetas (Ukraina)
 3. Nacionalinis O.O. Bohomoleco Medicinos universitetas (Ukraina)
 4. Balstogės Medicinos universitetas (Lenkija)
 5. Krokuvos M. Koperniko Medicinos akademija (Lenkija)
 6. Poznanės K. Marcinkovskio Medicinos akademija (Lenkija)
 7. Leičesterio De Montfort universitetas (Jungtinė Karalystė)
 8. Maskvos valstybinis medicinos ir stomatologijos universitetas (Rusija)
 9. Centrinės Floridos universitetas (JAV)
 10. Hjūstono universitetas (JAV)Vienos Sigmundo Freudo privatus universitetas (Austrija)
 11. Almaty State Institute of Advanced Medical Education (Khazachstan)
 12. Rhoen-Klinikum, Bad Neustadt (Germany)
 13. Wroclaw University of Environmental and Life Science (Poland)
 14. Berner Bildungzentrum Pflege (Switzerland)
 15. State University of Medicine and Pharmacy "Nicolae Testemitanu" (Moldova) ir Research Institute of Mother and Child (Moldova) (trišalė sutartis)
 16. Astana Medical University (Khazachstan)

Medicinos fakulteto atstovai Izraelyje:

ISRAMED4U LTD
Dr. Uri Rislik
Mrs. Michal Varmaz
Mr. Gilad Varmaz
59/2, Ha-Hagana, Herzelia
46325, Israel
Phone: +972-50-2411638 (Uri)
           +972-54-4890717 (Michal)
           +972-52-4484489 (Gilad)
Fax: 00972-737018058
E-mail: info [at] isramed4u [dot] co [dot] il

MEDical UnivErsities Alliance (MEDEA) is an Erasmus Mundus Action 2 project financed by the EACEA from July 2013 to July 2017. It involves 10 European Universities and 10 Lot 5 Universities (Georgia, Armenia, Azerbaijan, Ukraine, Moldavia, Belarussia) in the field of Health studies. It aims to provide support for higher education institutions cooperation with other relevant stakeholders and will improve the pedagogical and methodological capacities of the university staff.

Learn more: http://www.ema2-medea.com/

Zalcburgo seminarai kviečia dalyvauti renginiuose, skirtuose medikams, kuriuos organizuoja Open Medical Institute. Visi seminarai vyskta savaitės bėgyje Zalcburge (Austrijoje). Renginiai yra visiškai finansuojami Ausrijos-Amerikos-Fondo. Visi dalyviai tampa Open Medical Institute nariais (fellow) ir vėliau turi galimybę išvykti 3 mėnesių stažuotėms į JAV ir Austriją.

Daugiau informacijos: http://www.aaf-online.org/


Medicinos pasiekimai ir žinios – be sienų. Šią Amerikos Austrijos fondo iniciatyvą finansuoja Atviros visuomenės institutas ir Austrijos Studijų, mokslo ir kultūros ministerija. OMI tikslas - įgalinti po studijų jau dirbančius ir angliškai kalbančius medikus siekti naujų žinių ir aukštesnės kvalifikacijos suteikiant galimybę dalyvauti seminaruose ir praktikose.

Zalcburgo seminarai, tai visas sąrašas renginių: The Salzburg-Weill Cornell Seminars, The Salzburg-CHOP Seminars for Pediatrics, The Salzburg-Cleveland Seminars, The Salzburg-Duke Seminar ir The Salzburg-Columbia Seminars. Seminarai jungia medikus dirbančius garsiausiose Amerikos ligoninėse ir medicinos mokyklose su medikais dirbančiais rytų ir vidurio Europos, vidurio Azijos ir buvusios tarybų sąjungos šalyse.

Programa veikia nuo 1993 metų. Iki dabar seminarus vedė 1 100 dėstytojų, dalyvavo daugiau nei 15 000 medikų iš 120 šalių. Seminaruose dalyvavo apie 600 lietuvių.

Visos seminarų dalyvių išlaidos padengiamos programos lėšomis, seminarus vedantys dėstytojai dirba nemokamai savo atostogų metu.