Naujienos

Maloniai kviečiame į fotografijos parodą „Nepastebėtos detalės“, eksponuojamą Medicinos fakulteto pirmojo aukšto koridoriuose.

Parodos autorė, fotografė Simona Bakanauskaitė, yra Vilniaus universiteto antro kurso medicinos studentė. Menas nuo mažens užėmė svarbią vietą merginos gyvenime – penktoje klasėje ėmusi lankyti dailės būrelį, vėliau Simona susidomėjo ir fotografija. Su savo pirmuoju išmaniuoju telefonu, o vėliau ir profesionaliu fotoaparatu menininkė fotografuoja paslaptingą pasaulį, atsiskleidžiantį mažuose dalykuose. Abstrakčios nuotraukos visada patraukia žiūrovo akį ir sudomina. Iš kasdieninio konteksto išimti daiktai tampa sunkiai atpažįstami, todėl mūsų protas nesąmoningai bando atrasti jam pažįstamus motyvus ir susieti matomus objektus su realybe. Ar sugebėsite įžvelgti iš kokio konteksto paimta kiekviena parodos nuotrauka? Paroda Medicinos fakultete veiks iki 2020 gegužės 31 d. Laukiame Jūsų!

P1266151zz