Naujienos

Siekiant efektyviai užbaigti pavasario semestrą, Vilniaus universiteto (VU) Senate nuspręsta visas studijų veiklas VU iki šio pavasario semestro pabaigos vykdyti nuotoliniu būdu. Tai reiškia, kad Medicinos fakulteto studentų mokymosi procesas, atsiskaitymai, baigiamųjų darbų gynimai ir egzaminai 2020 m. pavasario semestre bus vykdomi TIK nuotoliniu būdu.

Primename, kad Lietuvoje karantinas šiuo metu pratęstas iki gegužės 31 d.

Dėl darbuotojų darbo nuotoliniu būdu apribojimų bus apsispręsta atsižvelgiant į COVID-19 plitimo grėsmę ir su tuo susijusius Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus.

Aktuali informacija susijusi su studijomis ir darbu nuotoliniu būdu Vilniaus universitete skelbiama: https://www.vu.lt/covid-19

*Žemiau yra skelbiami dokumentai, kurie atspindi paskelbimo dienos realijas. Visų dokumentų galiojimas prasitęsia, atsižvelgiant į karantino laikotarpio pratęsimą.