Naujienos

Įvyko pirmoji virtuali Europos žmogaus genetikos draugijos konferencija “ESHG 2020.2 - LIVE IN YOUR LIVING ROOM”. Šiemet šis prestižinis genetikos mokslo renginys, planuotas Berlyne, įvyko virtualioje platformoje. "Naujas konferencijos formatas ir techniniai sprendimai nesutrukdė dalintis mokslo atradimais, žiniomis ir mintimis", - pavykusiu renginiu džiaugėsi konferencijos Mokslinės programos vadovas prof. Joris Veltman.

Renginyje dalyvavo Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Žmogaus ir medicinos genetikos katedros mokslininkų kolektyvas. Mokslininkai pristatė savo tyrimų rezultatus. "Norime pasidžiaugti ir pasveikinti mūsų katedros gydytoją rezidentą, KAROLĮ ŠABLAUSKĄ, pelnius Jaunojo moksliniko ESHG premiją už Radboud universiteto Medicinos centre Naimehene (Nyderlandai) atliktą darbą!", - entuziastingai įspūdžiais apie kolegos pasiekimus dalinosi dr. Ingrida Domarkienė.

Renginio metu paskirtas naujas ESHG prezidentas, prof. Maurizio Genuardi, aptarė įvykusio susitikimo nuotaikas bei aktualijas, ESHG vertybes ir ateities tendencijas. Jo kalbos įkvėpti VU MF genetikai kitais metais tikisi sudalyvauti Glazge (Jungtinė Karalystė) vyksiančioje ESGH 2021 konferencijoje.

Screenshot 2020 06 11 at 11.42.09