Naujienos

Nepriklausomai nuo Lietuvą ir visą pasaulį sukausčiusios pandemijos, mokiniai, kaip ir kasmet, ieško atsakymų į vieną svarbiausių klausimų – kokią studijų programą pasirinkti?

„Studijos – ne loterija“ – būtent su tokiu šūkiu, kviečiame 9-12 klasių mokinius registruotis nuotolinei, tačiau asmeninei akademinei konsultacijai pas Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studijų ekspertus.

Norime baigiamųjų klasių mokiniams padėti suprasti, kad studijų pasirinkimas negali būti atsitiktinis dalykas. Kur ir ką studijuoti – kiekvienas turi pasirinkti pats! Todėl kviečiame registruotis asmeninei 45 min. konsultacijai, kurios metu bus galimybė užduoti rūpimus kausimus bei išgirsti pagrindinę informaciją apie 2022 m. (ir vėlesnių metų) priėmimą į Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vientisąsias (Farmacijos, Medicinos, Odontologijos) ir bakalauro (Ergoterapijos, Kineziterapijos, Optometrijos, Slaugos, Visuomenės sveikatos) studijas.

Norite užsiregistruoti? Tuomet:

1. Spauskite žemiau esančią registracijos nuorodą;
  2. Užpildykite anketą;
  3. Sulaukite registracijos patvirtinimo;
  4. Sutartu laiku prisijunkite prie konsultacijos.

REGISTRACIJOS NUORODA.

Informuojame. Dėl COVID-19 studijų pristatymo renginiai negali vykti „gyvai“, todėl kasmet itin moksleivių laukiamas projektas „Studentas vienai dienai” rudenį (lapkričio mėn.) taip pat vyks nuotoliniu būdu. Daugiau informacijos apie renginį „Studentas vienai dienai” bus skelbiama čia: https://www.vu.lt/kviecia-vu/studentas-vienai-dienai

Kviečiame sekti informaciją VU Medicinos fakulteto Facebook ir Instagram paskyrose ir nekantriai laukiame susitikimų su Jumis!

studijuloterijarenginys1

Fakultetas