Sidebar

Naujienos

Ne paslaptis, kad sveikatos priežiūros specialistams tenka ženklus psichologinis krūvis, nes Covid-19 pandemijos akivaizdoje tenka susidurti su padidėjusiais darbo krūviais, nuolatine nežinomybe ir neužtikrintumu, dažnesnėmis pacientų netektimis, chaotišku informacijos srautu, visuomenės ir žiniasklaidos spaudimu, fiziniais nepatogumais ir finansiniu nestabilumu. Visa tai sekina fiziškai ir emociškai, veda į perdegimą ar kitus sutrikimus. 

Apklausos rodo, kad sveikatos sektoriaus darbuotojai neretai nežino galintys kreiptis pagalbos, nerizikuojant netekti savo licencijos, darbų sūkury pamiršta skirti dėmesio savo emocinei gerovei arba vengia kreiptis pagalbos dėl stigmos darbo vietoje baimės. 

Atliepdama į šiuos iššūkius, Jaunųjų gydytojų asociacija (JGA), bendradarbiaudama su MEDo.lt ir psichikos sveikatos srities organizacijomis, organizuoja medikų palaikymo projektą, kurio tikslas - teikti nemokamą konfidencialią nuotolinę psichologinę pagalbą. 

Projekto savanoriai padeda operatyviai surasti tinkamą specialistą ir užtikrina, kad pirmoji konsultacija įvyktų sklandžiai. VU Medicnos fakultetas prisideda prie šios iniciatyvos sklaidos ir kviečia pasinaudoti galimybe.

Registracija

PLAKATAS PNG

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos