Naujienos

Vadovaujantis LR DK 138 str. 5 d. ir 2017 m. lapkričio 22 d. Lietuvos švietimo ir mokslo šakos kolektyvinės sutarties pakeitimu, įsigaliojusiu 2020 m. spalio 9 d., Vilniaus universiteto profesinės sąjungos nariai kasmet papildomai gali gauti tris apmokamas atostogų dienas ir penkias apmokamas dienas sveikatinimui – apsilankymui pas gydytojus, reabilitacinėms ir sveikatą stiprinančioms ambulatorinėms arba stacionarinėms procedūroms ir kt.

Kolektyvinės sutarties 7 punktas tai apibrėžia lakoniškai: „Sutarties galiojimo laikotarpiu profesinės sąjungos narys turi teisę gauti iki 5 darbo dienų sveikatai gerinti, mokant už jas jo vidutinį darbo užmokestį.“ Sveikatinimo dienas Vilniaus universiteto profesinės sąjungos narys gali imti vienu metu arba atskirai. Kolektyvinė sutartis nenumato būtinumo kaip nors pagrįsti prašymo skirti sveikatinimo dienas. Daugiau informacijos kaip tapti Vilniaus universiteto profesinės sąjungos Medicinos fakulteto skyriaus nariu rasite paspaudę šią nuorodą.

Fakultetas