Naujienos

Vasario 16 d., minėdami Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, šį kartą mintimis, susitelkime ir susivienykime valstybės gimtadienio šventei. Prisiminkime tautos istoriją ir mūsų bendruomenės tradicijų nuoseklumą, atgaivinkime mintyse visus susitikimus prie dr. Jono Basanavičiaus paminklo, kolegų sveikinimus, trispalvių plazdenimą ir nepaslėptas šypsenas. Šiandien sveikindami vieni kitus, nepamirškime, kad nuotolis tik fizinis, nes širdyse mes visada kartu!

Tęsiant ilgametę Medicinos fakulteto bendruomenės tradiciją Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną pradėti dr. Jono Basanavičiaus atminimo pagerbimu, kviečiame pasiklausyti dekano prof. Algirdo Utkaus sveikinimo.

Sveikinimas

Visų, net ir šią šventinę dieną, prašome laikytis LR Vyriausybės nurodymų, nesibūriuoti, saugoti savo bei artimųjų sveikatą ir sveikiems sulaukti švenčių, kurias galėsime švęsti drauge.

Fakultetas