Naujienos

2021 m. kovo 3 d. vykusio posėdžio metu, Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vertinimo komisija, nutarė kam bus skirtos vienkartinės SOPHIE VALENTINA AMBROZA testamento lėšų stipendijos.

Vertinimo komisija išnagrinėjusi prašymus pateikusių studentų mokslinę veiklą – straipsnius, skaitytus mokslinius pranešimus, pateiktus studentų svertinius studijų vidurkius, nusprendė vienkartinę stipendiją iš Sophie Valentina Ambroza testamento lėšų skirti Medicinos studijų programos V kurso studentui RAIMONDUI JUŠKIUI.

Kita SOPHIE AMBROZA fondo stipendija kasmet skiriama VU doktorantui arba doktorantei. Vertinimo komisija, įvertindama Medicinos mokslo krypties doktorantūros komiteto siūlymus ir atsižvelgdama į doktorantų pateiktų publikacijų kiekį bei rodiklius – citavimo indeksą (IF), Medicinos fakulteto prieskyrą (afiliaciją), kitas afiliacijas, visų autorių skaičių, eilę autorių sąraše, agreguotą citavimo indeksą (AIF), VU Medicinos fakulteto indėlį, žurnalo kvartilę, eilę žurnalų kategorijoje, IF ir AIF santykį, nusprendė vienkartinę stipendiją iš Sophie Valentina Ambroza testamento lėšų skirti Medicinos mokslo krypties doktorantei AISTEI LENGVENYTEI.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto vertinimo komisiją sudaro prof. dr. Algirdas Utkus, prof. habil. dr. Kęstutis Strupas; prof. dr. Augustina Jankauskienė; prof. dr. Dalius Jatužis, prof. dr. Vilma Brukienė, prof. dr. Natalja Fatkulina.

Sveikiname konkurso nugalėtojus ir linkime sėkmės ateities pasiekimuose!

Fakultetas