Sidebar

Naujienos

Visa Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto bendruomenė nuoširdžiai sveikina prof. dr. Ireną Balčiūnienę jubiliejaus proga ir linki stiprios sveikatos, pozityvios energijos ir kūrybinio impulso!

VU MF Odontologijos instituto sveikinimas

Su ypatingu dėmesiu ir pagarba prie jubiliejinio sveikinimo prisideda Odontologijos instituto kolektyvas ir dėkoja už Kelią, Galimybę, Autoritetą ir Žavesį!

Žinodami, kad profesorė nemėgsta pompastiškų sveikinimų ir perdėto dėmesio, odontologai šia proga prisimena jpačios Profesorės žodžius, kurie įkvepia ir suteikia stiprybės: „Žaviuosi žmonėmis, kurie neužsisklendžia savo darbe. Labai gerbiu aukšto lygio amatininkus, chirurgus ir kitus specialistus, lenkiu prieš juos galvą. Bet žaviuosi tais, kurie sugeba dar daugiau. Išeiti iš pažįstamos zonos ir padaryti ką nors daugiau. Talentingam žmogui galiu daug ką atleisti“ (Irena Balčiūnienė).

Nuoširdžiai,
Instituto direktorė prof. Vilma Brukienė

***

Žalgirio klinikos sveikinimas

Miela ir Gerbiama Profesore Irena Balčiūniene,

„Kad uždegtum, visų pirma pats turi degti tuo jausmu. Kad pravirkdytum, visų pirma ašaros turi tekėti pačiam. Kad įtikintum, visų pirma pats turi tikėti". Winston Churchill
Žmogaus kelias paženklintas ne metais, žmogaus kelią atspindi jo darbai. Jūs esate mūsų Šviesulys prie kurio dažnai nublanksta net ir ryškiausios žvaigždės. Jūsų kelią žymi Jūsų mokslo darbai, Jūsų mokiniai ir jiems vadovaujant atlikti darbai, Jūsų gyvenimiška patirtis, patarimai, kurių kartais neišgirsdavome, bet įgyjant patirties supratome jų svarbą. Jūsų teisingos pastabos ir patarimai, kurių tikrumui suprasti, reikia laiko. Noriu tik padėkoti, kad net ir sunkiausiomis minutėmis uždegėte mus siekti tikslų, tikėjote net ir tada, kai atrodydavo, kad mes jau patys prarasdavome jį. Ačiū už gyvenimo pamokas, už ilgalaikę bendrystę ir skiepijamą neišsemiamą norą tobulėti.

Sveikiname Jus visi ir linkime sveikatos, neišblėstančios energijos, kūrybinių minčių, kurių Jūs niekada nestokojate.

Visada Jūsų,
prof. Vytautė Pečiulienė, Žalgirio klinikos vadovė

Peciuliene gele

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos