Sidebar

Naujienos

2021 m. balandžio 27 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanui prof. Algirdui Utkui ir VšĮ Centro poliklinikos direktoriui doc. Kęstučiui Štarui buvo įteikti Radviliškio rajono savivaldybės mero padėkos ženklai ir tai liudijantys pažymėjimai.  Dėmesio ženklus gydytojams įteikė pats meras Mindaugas Pauliukas.

Draugystė su Radviliškio rajono ligonine išaugo į bendrą iniciatyvą ten įkurti rezidentūros bazę, kurioje savo specialybės studijas galėtų atlikti Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto rezidentai. „Tai abipusiai mainai, - sako prof. Algirdas Utkus. – Ligoninės personalą sustiprins jauni ir veržlūs jaunieji specialistai, o mes turėsime dar vieną gydymo įstaigą, kurioje visada bus laukiami mūsų rezidentai“.

Pasak Mindaugo Pauliuko, toks dėmesys skiriamas už „nuoširdų ir glaudų bendradarbiavimą įgyvendinant sveikatos apsaugos projektus ir svarų indėlį į medicinos paslaugų kokybės gerinimą Radviliškio rajone“. Meras tikisi, kad čia tik pirmieji žingsniai, kurie ateityje leis įgyvendinti ir didesnius projektus.

20210427 123530Nuotraukoje: prof. Algirdas Utkus ir Mindaugas Pauliukas.

20210427 123444Nuotraukoje: doc. Kęstutis Štaras ir Mindaugas Pauliukas.

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku