Naujienos

Vadovaudamasi Vilniaus universiteto kamieninių akademinių padalinių tarybų narių rinkimo tvarkos aprašo, patvirtinto Vilniaus universiteto senato 2014 m. gruodžio 16 d. nutarimu Nr. S-2014-11-2,  9, 11 ir 12  punktais Medicinos fakulteto rinkimų komisija informuoja, kad baigiasi MF tarybos kadencija, todėl vėl turime progą išsirinkti geriausius savo atstovus.

Tarybą sudaro 25 nariai:

1. 11 Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo darbuotojai (ne mažiau kaip po 2 iš kiekvieno instituto);
  2. 6 Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo darbuotojai (ne mažiau kaip po 1 iš kiekvieno instituto);
  3. 2 kiti Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės ir (ar) neakademinės bendruomenės nariai;
  4. 5 Fakulteto studentų atstovai pagal Statuto 21 straipsnio 11 dalies reikalavimus;
  5. Dekanas (narys pagal pareigas).

Teisę kelti kandidatus į Tarybos narius, nurodytus punktuose a), b) ir c), turi teisę kiekvienas MF dėstytojas ir mokslo darbuotojas, per pastaruosius tris metus nepertraukiamai dirbantis Fakultete ne mažiau kaip 0,5 etato. Kandidatai taip pat gali būti keliami Fakulteto institutų bei jų vidinių akademinių darinių (klinikų, katedrų, centrų ir kt.) vardu.

Iki 2021-06-04 (imtinai) kviečiame nurodytus reikalavimus atitinkančius fakulteto dėstytojus ir mokslo darbuotojus bei institutus ir jų vidinius akademinius darinius kelti kandidatus į MF tarybą, pateikiant MF rinkimų komisijai (el. p. adresu: ) pagal pridėtą pavyzdį užpildytą prašymą.

Primename Medicinos fakulteto tarybos rinkimo g r a f i k ą:

1. Rinkimų pradžia – 2021-05-03 (skelbiama MF tinklalapyje).
  2. Kandidatų kėlimo į Tarybos narius terminas – 2021-05-03 iki 2021-06-04 (imtinai).
  3. Išankstinis balsavimas – 2021 m. birželio 9-10
  4. Balsavimo diena – 2021 m. birželio 15 d.
  5. Pakartotinio balsavimo diena – 2021 m. birželio 22 d.

Padalinio tarybos narių rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvavo ne mažiau kaip du trečdaliai Padalinio rinkėjų.

Medicinos fakulteto rinkimų komisija
pirmininkė dr. Aušra Beržanskytė