Naujienos

Gegužės 18 d. minint tarptautinę Muziejų dieną sveikiname visų muziejų darbuotojus ir lankytojus! Bei kviečiame pažvelgti į VU MF Medicinos istorijos muziejaus atminties ir dabarties atspindžius. Senos fotografijos – tarsi nutiestas emocionalus pažinimo tiltas į praeitį.  Kas, jei ne fotografija, vaizdingiau ir emocionaliau papasakoja apie Lietuvos ir viso pasaulio medicinos istorijos atradimus ir iššūkius, apie turtingą mylimos ALMA MATER ir Medicinos fakulteto istorijos vingius. Vilniaus universiteto Medicinos istorijos muziejaus senų nuotraukų kolekcija – ypač saugoma vertybė. Tai – unikalus paveldas esamoms ir būsimoms kartoms, neišsemiamas pažinimo šaltinis, neatsiejama medicinos istorijos ir kultūros dalis.

Profesionalų ir mėgėjų kadruose sustabdytos akimirkos ne tik prikausto žvilgsnį ir pažadina jausmus. Jos pateikia neįkainuojamą informaciją, pasakojančią bei primenančią žmonių, mokslininkų, pedagogų, studentų kultūrinę, socialinę, istorinę paslaptingo medicinos pasaulio aplinką, leidžiančią geriau suvokti vertingas istorijos, pasaulėvokos ir tradicijų pamokas.

didz

sb