Sidebar

Naujienos

MFTeams4

Vilniaus universitetas pirmauja Lietuvos aukštųjų mokyklų reitinguose ir patenka tarp 400 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų pagal vieną įtakingiausių QS World University Ranking reitingą. 1781 m. įkurtas Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas yra vienas didžiausių ir reikšmingiausių Vilniaus universitete, kasmet išdidžiai įteikiantis apie 700 diplomų bakalaurams ir magistrams, vykdantis doktorantūros bei rezidentūros studijų programas, patrauklus užsienio studentams, turintis gilias tradicijas rengiant biomedicinos sričių profesionalus, modernus ir atviras inovacijoms.

Rinktis studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete verta, jeigu savo ateitį siejate su gydytojo, odontologo, vaistininko, slaugytojo ar kitų biomedicinos sričių profesijomis. Nes pasirinkdami studijas čia, įgysite ne tik puikų išsilavinimą, bet ir profesiją!

  • Fakultete vykdomos bakalauro studijų programos – Ergoterapija, Kineziterapija, Optometrija, Slauga, Visuomenės sveikata – kurios yra puikiai įvertintos Studijų kokybės vertinimo centro ekspertų, suteikia išsamias teorines žinias ir plačias praktinio jų pritaikymo galimybes nuo pirmųjų studijų metų.
  • Fakultete vykdomos vientisųjų studijų programos – Farmacija, Medicina, Odontologija - kurios yra puikiai įvertintos Studijų kokybės vertinimo centro ekspertų, bei kasmet surenka pačius gabiausius, labiausiai motyvuotus mokinius, kurie savo ateitį sieja su gydytojo, vaistininko ar odontologo profesija. Renkantis šias studijas, rekomenduojame įvertinti ne tik savo žinias, bet ir motyvaciją.

mf5

  • Nepriklausomai nuo to, kokią studijų programą pasirinksite, Jums dėstys geriausi dėstytojai, žymūs įvairių sričių gydytojai, pasaulinio garso mokslininkai, o taip pat fakultete gausiai vizituojantys aukštos kvalifikacijos lektoriai iš užsienio.

mf4

  • Medicinos fakultete įrengtos naujos, šiuolaikiškos auditorijos, laboratorijos ir simuliacijų kambariai, kuriuose užsiėmimai vyks nuo pat pirmo kurso. Didelė dalis užsiėmimų organizuojama VUL Santaros klinikų patalpose, Žalgirio klinikų erdvėse ir kitose Vilniaus miesto ligoninėse. Mūsų studentai yra visur laukiami kaip būsimieji kolegos ir ateities specialistai.
  • Studijų metu kiekvienam suteikiama galimybė studijuoti bei atlikti praktiką užsienio šalių universitetuose, gaunant Europos Sąjungos skiriamą stipendiją.
  • Fakultete aktyviai veikia studentų organizacijos: VU SA Medicinos fakultete, Studentų mokslinės veiklos tinklas, LiMSA.

Pasirinkdami studijas Vilniaus universitete, Jūs atveriate visiškai naują savo gyvenimo etapą, kuris nesibaigs niekada. Net ir po studijų, būsite visada laukiami ir vertinami, kaip Alma Mater alumnai. 

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos