2021 m. spalio 7-9 d. vyks Europos Medicinos aukštųjų mokyklų asociasijos (AMSE) kasmetinė virtuali konferencija „Medical Schools of the Future – Towards Purposeful Innovation“, kurią organizuoja Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. Nuoširdžiai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Konferencijoje siekiama suburti dėstytojus, akademikus, tyrėjus ir mokslininkus, kurie galėtų keistis patirtimi ir diskutuoti apie įvairius su medicinos darbuotojų ir studentų švietimu ir mokymusi susijusius dalykus. Renginio metu bus puiki galimybė išsiaiškinti aktualiausias šiandienos problemas ir įsitraukti į diskusijas apie mokymosi procesą ateityje.

Pagrindinės datos:

• Santraukos pateikimo terminas: iki rugsėjo 5 d.
  • Registracijos terminas: iki spalio 1 d.

Daugiau informacijos: www.amse2021.lt