john schnobrich 2FPjlAyMQTA unsplash

LSMU ir VU odontologijos fakultetų studentai bei gydytojai rezidentai, jaunieji gydytojai odontologai (iki 5 metų po studijų baigimo), bendradarbiaujantys su minėtų universitetų mokslininkais, kviečiami teikti paraiškas paramai.

Vienas iš Kristupo Gutausko paramos fondo tikslų – skatinti odontologijos ir veido žandikaulių chirurgijos mokslinę veiklą. Tad fondo komitetas planuoja skirti paramą studentų, gydytojų rezidentų bei jaunųjų gydytojų moksliniams tyrimams atlikti ir jų rezultatams publikuoti. Taip tikimasi paskatinti jaunuosius mokslininkus aktyviai ieškoti naujų atsakymų bei tęsti savo pradėtus tyrimus.

Parama gali būti skirta:

• mokslinio darbo įgyvendinimui reikalingų sąnaudų padengimui (pavyzdžiui, tyrimui reikalingiems įrenginiaims ar programinei įrangai, medžiagoms, laboratorijos įkainiams ir kt.).
  • jau atliktam moksliniam darbui pristatyti (pavyzdžiui, konferencijos dalyvio mokesčiui ar kelionės išlaidoms padengti, pristatant pranešimą mokslinėje konferencijoje ir kt.).

Maksimali kompensuojama suma – iki 5000 eur. Fondo valdytojų suburta komisija ir kompetetingi ekspertai kiekvienu atveju išanalizuos ir individualiai skirs finansavimą, atsižvelgdami į konkrečią paraišką.

Paraiškas paramai gauti prašome siųsti adresu  iki 2022.01.01. Paraiškos bus perduodamos kompetetingai komisijos narių komandai ir finansavimas suteikiamas tik atrinktiems darbams. Atrinkti darbai bus skelbiami nuo 2022.01.15.

Daugiau informacijos galite rasti ČIA.

Fakultetas